Rastgele Yazı

Muharrem İnce ve Fox TV’den büyük skandal!

Muharrem İnce ve Fox TV’den büyük skandal!

Muharrem İnce’nin canlı yayında ‘Demirel ve Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek’ sözü üzerine FOX Tv hemen ekrana KJ olarak ‘Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek’ yazdı. Bu skandal sosyal medyada da büyük tepki topladı.Muharrem İnce’yi canlı yayında ağırlayan Fox TV, büyük bir skandala imza attı.FOX TV’DEN SKANDAL KJ: ÖZAL NASIL GİTTİYSE ERDOĞAN DA ÖYLE GİDECEKİnce’nin ‘Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek’ sözünün hemen ardından Fox TV, ekrana ‘Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek’ şeklinde bir KJ yazdı.

ÖZAL’IN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ Bilindiği üzere, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın daha Cumhurbaşkanlığı’nın dördüncü yılında vefat etmesi yıllarca tartışılmış, Özal’ın zehirlendiği ihtimali üzerinde durulmuştu. Bu şüpheli ölüm, bugün de halen esrarını koruyor. İNCE NASIL BÖYLE BİR ÖRNEK VERİR! Fox TV’nin skandal KJ’si bir yana, Muharrem İnce’nin, Erdoğan hakkında Turgut Özal örneğine başvurması seyircide şaşkınlığa sebep oldu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR Muharrem İnce’nin ve Fox TV’nin ortaya koyduğu bu skandala sosyal medyadan büyük tepki geldi.

İşte bazıları:

 

 • Yazıyı Beğendin mi?  9

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

 • Muzaffer dağci diyor ki

  Ya sen hiç memleket meselesi konuşmazmısın palavra yalan dolanla memleket mi yöneteceksin bas git işine.sokaklarda palavra atmakla bu milleti kandıramassın.

  Cevapla

 • Bilmeyenlere,bilsinler Nuri Demirag,1936-1940 Arasi yani Atatürk Vefat,yada Öldürülmeden önce Ucak Farbikasi kurmaya Basladilar,+1000KM Demir yolu insa etti,Sonra Su Meshur ABD deki Golden Gate Köprüsünün aynisindan yaptirmak ister,Projeyi Nuri Demirag. cizer,ucak yapildiginda Inönü sunu der Ucagi Vatan caddesinemi indireceksiniz,Tren yolu 1000Km Türkiye bu Agir yükü kaldirmaz,derhal Durdurun diyor (Sef Inönü) Sonra Ucaklari derhal Kayseride Topraga gömdürüyor
  Yani sunu Ifade etmek istiyorum Atatürkü Menderesi Inönü öldürtdü,cünkü inönü Rakib olarak korkuyordu,sonra Özal,simdide RTE hefef,yani sizin anlayacaginiz Bu Chp Zihniyeti hep böyledir böylede gider,ALLAH Bu Firsati bunlara vermiyor.
  UNUTMAYIN Gecmisini Bilmeyen gelecegini Bilmez,AKP Türkiye nin Pazar Kapisini acti,Üretim kat kat Artti.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.