Rastgele Yazı

Bahçeli’nin sızdırdıkları ve gizli ortak Hdp şifresi

Bahçeli’nin sızdırdıkları ve gizli ortak Hdp şifresi

CHP, SP, HDP ve İP arasında çok gizli esaslara dayanan bir konsorsiyum kuruldu. Tahminimce konsorsiyumu 15-20 kişiden oluşan bir ekip yönetiyor.
Bölge bölge, il il ciddi raporlara dayanan planlar yaptılar. Dışarıdan düşünce kuruluşlarının ciddi yardımını alıyorlar. Tamamen profesyonel. Bu partilerin konuşma ve yaptıkları algılara bakarsanız bire bir aynı.İktidar olma değil intikam alma heyeti gibi. Hizmet falan amaçları değil.Peki kim adına intikam? Partileri adına mı? Değil. Anlatacağım.Bana bölgeden gelen son habere göre Doğuda CHP seçmenine tek tek emir gitmiş: HDP’nin barajı aşması için CHP’li seçmen Doğuda HDP’ye oy verecek.

Batı’da da özellikle 3 ilde belli CHP seçmeni HDP’ye oy atması için ayarlandı bile.CHP kaybedeceği oy ve milletvekili sayısını SP’den gelecek oylar ile kapatacak. SP sadece bir figüran bu işte. Fakat ciddi psikolojik harb figüranı. Kılıçdaroğlu ve arkadaşı, SP’yi figüran olarak kullanılması gerektiğini bir programda reklam arası verilince ağzından kaçırdılar. Program devam ediyordu reklama girmeyi unuttular. Bu planı gizli konsorsiyumun içindeki bir adamın söylediğini dediler canlı yayında. Sonra birden reklama girilmediğini görüp sustular.Bu arada seçmeni ürkütmemek için sanki HDP bu gizli konsorsiyum da yokmuş gibi hareket ediyorlar. Fakat Kapkaramollaoğlu ağzından kaçırıp deşifre etti. HDP de ittifaka dahil dedi.

İP’in FETÖ ile bağlantısına gelince. İP, FETÖ’nün de bağlı olduğu küresel konsorsiyum odağına bağlı. Seçimden önce ciddi finans yardımı yapıldı. CHP emrine amade edildi. Fakat birşeyi unuttular. Dr. Devlet Bahçeli’nin İP’e sokup sızdırdığı adamlar İP’i çözülmeye uğratmaya başladı bile.
Büyük bir oyun daha kuruyor Bahçeli. Göreceğiz seçimden önce. Bitmedi.Asker Kandil’e giriyor. İstihbarat tüm hazırlığı bitirdi ve girdi. Özel Harekat şiddetli çatışmaya başladı bile. Haberler detayını vermese de çatışma büyük. Tam bu aşamada apolet sökmeyi dile getiren Muharrem İnce kendiliğinden bunu demedi. Dedirtiliyor. Mesaj veriliyor. İnce ile beraber küresel odak “Çıkarımıza engel olan başarılı komutanları yok edeceğiz” mesajını veriyorlar. Ciddiyim…

CHP, HDP, İP ve SP mecliste çoğunluk koalisyonu kurup tüm operasyonu durdurma derdinde. Konuşmalara bakınca bunu net görüyorsunuz.
Bu ittifak kesinlikle iktidar olma amacı taşımıyor. Daha çok intikam heyeti gibi.Bilmiyorsunuz ama 15 Temmuz sonunda FETÖ ile beraber tüm Gladyo tasfiye edildi. ABD bu durumdan rahatsız. ABD kendine yapılanı unutmaz ve kötü intikam alır. Erdoğan’ın MHP ile yakınlaşıp operasyonel bir konsorsiyum kurmasından da ciddi rahatsız ABD. Seçimden sonuç alamazlar ise Türkiye’yi gerecekler.Her şey yeni başlıyor. — Mustafa Güldağı —

  • Yazıyı Beğendin mi?  4

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*