Reklam Kodu
Reklam Kodu

Abdurrahman Dilipak: ‘Erdoğan, yanındakileri mutlaka temizlemeli!’

Akit TV’de yayınlanan Bülent Deniz’in sunduğu Derin Gerçekler programına Abdurrahman Dilipak konuk oldu. Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, ‘Recep Tayyip Erdoğan, yanındakileri mutlaka temizlemesi lazım, inşallah da temizleyecektir’ dedi.Abdurrahman Dilipak, bürokrasi ve oligarşi konusunda endişelerini aktarırken ‘Bürokrasi de temizlik yapılsın. Hala yerel yönetimlerde oligarşi de bürokrasi devam ediyor, temizlik yapılmalı’ dedi.

‘Şöyle bir söz var; “Baba ben düşmanlarımla baş edebilirim sen beni dost görünenlerden koru.” sözleri ile uyaran Dilipak, ‘İşadamı kılıklı, teşkilat kılıklı, siyasi kılıklı bi takım bürokratlar var.’Canlı yayında dikkat çeken ifadeler kullanan Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, ‘Para, kadın ve makam hırsı ile hareket edenlere dikkat edin. Paranın izini sürün hepsini bulursunuz. Nereden buldular bu paraları damat, enişte, teyzesinin oğlu, halasının oğlu nasıl köşeyi döndü?’ diye sordu.

DİĞER HABER : Teröristbaşı Gülen’i MİT korkusu sardı! Her an paketlenebilir…

MİT’in 6 FETÖ’cüyü Kosova’da kıskıvrak enselemesi ve Türkiye’ye getirmesi, ihanet çetesinin Pensilvanya’daki elebaşının adeta kimyasını bozdu. Terörist Gülen, artık her an MİT tarafından paketleneceği korkusuyla yaşıyor.Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Pakistan ve Myanmar’ın ardından Kosova’da da 6 FETÖ’cüyü paketleyerek Türkiye’ye getirmesi, Pensilvanya’da yaşayan elebaşını korkuttu.

‘BENİ KORUYUN’ TALİMATI VERDİ
Fetullah’ın, her an kendisinin de paketleneceği korkusu, örgüt üyelerine talimatlar verdiği haftalık video konuşmasına da yansıdı. Türkiye’de kanlı darbe girişimine kalkışan, kumpaslarla insanları işlerinden uzaklaştıran, himmet adı altında haraç kesen Feto, son dönemde yıkıma uğradıklarını belirtti. MİT’in önce Pakistan, ardından Myanmar, sonra da Kosova’da 6 FETÖ’cüyü paketlediğini hatırlatan elebaşı, “Bazılarına batabilir ama bu düpedüz eşkıyalıktır” ifadesini kullandı. Her an yakalanma korkusu yaşayan ihanet çetesi elebaşı, yandaşlarından kendisini korumalarını da istedi.
ORAYA DA GELECEKLER! MİT’in Kosova operasyonunu değerlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan FETÖ elebaşını kastederek, “MİT Pensilvanya’ya da gelecek. Bir yere kadar kaçarsın. Nihayeti yok bu işin” demişti.

About Metin Kandemir

DİKKATİNİZİ ÇEKECEK HABER

Turgay Güler’den Kılıçdaroğlu’na PKK’lıları neden ziyaret ettiniz

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Kadir Mısıroğlu’nu ziyaret etmesiyle ilgili CHP’lilerin kopardığı yaygara sürerken, Ülke …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.